Forum starych użytkowników Royalu

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2014-04-01 14:05:23

 Dynamo

Nowy użytkownik

Skąd: Nowogard
Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 9
Punktów :   

A jednak, RW zostal zamkniety !

Coz... Mam nadzieje, ze przybedzie nas tutaj jak najwieksza ilosc z RW :> Jesli moje zdanie ma jakies znaczenie, to chcialbym, aby tutaj byl kazdy, kogo w jakis szczegolny sposob zapamietalem ( Niekoniecznie pozytwny... ) Ale czy to sie zisci ? Zobaczymy... Poki co wrocmy do tematu...

Wiec jednak do tego doszlo ! W glebi serca myslalem, ze to bedzie jakis taki maly zarcik z strony Sekry w nasza strone... Dlaczego mialby to robic? Trudne pytanie, ale moze dlatego, ze chcialby po prostu zrobic nam psikusa a poprzez to pokazac, ze zna sie na zartach? Nie mi dane to oceniac... Ale stalo sie, niestety... Czy czas na zale? Nie wiem, ale nie nalezy osadzac Skery za to, co zrobil... Uszanujmy ten fakt, ze wykladal kase z wlasnie kieszeni, to juz jest swego rodzaju wielkie poswiecenie przeciez moglby wylozyc ta kase na cos, co mu sie przyda, czyz nie?

Dynek, ale po co ten temat?

Spiesze wiec z odpowiedzia


Chcialbym poznac wasze zdanie na ten temat, czy wam sie to spodobalo, czy tez nie - Ogolna reakcja, odbior tego faktu


" Ludzie w momencie poznania miłości, muszą liczyć się z ryzykiem poznania nienawiści. " ~ Tobi

Offline

 

#2 2014-04-01 15:03:34

 Tomislav153

Nowy użytkownik

Teraz :D
Call me!
Skąd: Polska?
Zarejestrowany: 2014-03-18
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: A jednak, RW zostal zamkniety !

Tak, bo komuś się to spodobało ;__;. Skera miał swoje powody prywatne jak pisał i musimy to uszanować. Jego forum, jego decyzja.

Offline

 

#3 2014-04-01 16:52:45

 Tomislav153

Nowy użytkownik

Teraz :D
Call me!
Skąd: Polska?
Zarejestrowany: 2014-03-18
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: A jednak, RW zostal zamkniety !

Ej wgl było na serwerach napisane coś że koniec? Jeśli nawet, to to jedyne serwery POLSKIE AoS... Grało tam codzienie 20/20 i 24/24 graczy. Szkoda mi ich strasznie, bo tyle czasu na jedynym serwerze i nagle bum, nie ma...

Offline

 

#4 2014-04-01 19:10:42

 Dynamo

Nowy użytkownik

Skąd: Nowogard
Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 9
Punktów :   

Re: A jednak, RW zostal zamkniety !

Tak, Ronnie :> Kims szczegolnym tutaj nie je stm, ale pragne zaprosic kazdego, kto to tylko czyta Nie wazne, czy ktos jak najbardziej pozytywny, czy tez nie... Jak dla mnie to zawsze musi byc jakas przeciwwaga, tudziez jakis hejter, tylko po to, aby byla roznorodnosc... Jesli kazdy bylby mily, przyjemny dla innych, to te forum byloby po prostu nudne... Tak wiec dobrze jest miec Ciebie, Ronnie - Typowego krytyka za czasow AOS'a ;> Jesli Cie to urazilo, to sorry, ale tak Cie zapamietalem ;>

Co do przerwy to masz absolutna racje, dodam rowniez, ze nie zamierzam wracac do AOS'a... Jesli juz, to na serwery, ktore trzymaja poziom ( Czyt. Polski Serwer AOS 24/7 )...

Tomislav :

https://www.youtube.com/watch?v=PKCqx8Bhz3s


" Ludzie w momencie poznania miłości, muszą liczyć się z ryzykiem poznania nienawiści. " ~ Tobi

Offline

 

#5 2014-04-03 18:30:16

Ganczo

Pan i Władca

Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 2
Punktów :   

Re: A jednak, RW zostal zamkniety !

Dynamo napisał:

Tak, Ronnie :> Kims szczegolnym tutaj nie je stm, ale pragne zaprosic kazdego, kto to tylko czyta Nie wazne, czy ktos jak najbardziej pozytywny, czy tez nie... Jak dla mnie to zawsze musi byc jakas przeciwwaga, tudziez jakis hejter, tylko po to, aby byla roznorodnosc... Jesli kazdy bylby mily, przyjemny dla innych, to te forum byloby po prostu nudne... Tak wiec dobrze jest miec Ciebie, Ronnie - Typowego krytyka za czasow AOS'a ;> Jesli Cie to urazilo, to sorry, ale tak Cie zapamietalem ;>

Co do przerwy to masz absolutna racje, dodam rowniez, ze nie zamierzam wracac do AOS'a... Jesli juz, to na serwery, ktore trzymaja poziom ( Czyt. Polski Serwer AOS 24/7 )...

Tomislav :

https://www.youtube.com/watch?v=PKCqx8Bhz3s

Dynamo, ja tutaj mam coś dla Ronnieg, właściwie to będę miał, taki wielki, skórzany knebel na ryj . Co do tego trzymania poziomu, to ty i twój Ban bardzo ci przeszkadzają grać na serwerach na których jest poziom XD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zetka50.pun.pl www.narutoofpbf.pun.pl www.mahimachadhry.pun.pl www.shugochararpg.pun.pl www.narutoshinobiworld.pun.pl